Antiskalant

Antiskalant kimyasalı; ters ozmoz reverse osmosis sistemleri içindeki mineral tortusu oluşumunu önlemek için tasarlanmıştır. Kimyasal; Kalsiyum Sülfat, Kalsiyum ve Magnezyum Karbonat ve Kalsiyum Florür çökelmesine karşı oldukça etkilidir.

Antiskalant 3 ürün var.

3 öğeden 1 - 3 arası gösteriliyor
  • Aqualine AP 400P Antiskalant, Kuyu + Deniz Suyu Antiskalantı Reverse osmosis (ters osmoz) su arıtma sistemi membranı yüzeyinde tortulaşma ve karbonat, sülfat, florür ve silika birikmelerinin kontrolü için kimyasal dozaj pompası ile membran koruma kimyasalı antiskalant dozajı yapılır.

    Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
  • ROPUR RPI-3000A Antiskalant RPI-3000A Antiskalant, Ters Ozmoz sistemleri içindeki mineral tortusu oluşumunu önlemek için tasarlanmıştır. RPI-3000A, Kalsiyum Sülfat, Kalsiyum ve Magnezyum Karbonat ve Kalsiyum Florür çökelmesine karşı oldukça etkilidir. RPI-3000A, kristal büyüme mekanizmasını engellemek ve küçük oksit ve mikro kristal parçacıkları dağıtmak...

    Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
  • Aqualine AP 400P Antiskalant, Silika Antiskalantı Reverse osmosis (ters osmoz) su arıtma sistemi membranı yüzeyinde tortulaşma ve karbonat, sülfat, florür ve silika birikmelerinin kontrolü için kimyasal dozaj pompası ile membran koruma kimyasalı antiskalant dozajı yapılır.

    Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
3 öğeden 1 - 3 arası gösteriliyor