CLACK BIRM Daha büyük görüntüle

CLACK BIRM

Yeni ürün

Clack Birm Demir-Mangan Giderimi filtre medyası. Clack Birm; su arıtma sistemlerinde ve filtre ünitelerinde çözünmüş demir ve mangan bileşiklerinin ham su kaynaklarından giderimi için verimli bir filtrasyon minerali, medyasıdır. 

Ambalaj: 28.3 Lt

Kullanım alanı

  • İçme ve kullanma suyu arıtma sistemlerinde demir ve mangan giderimi

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Clack Birm®, çözünmüş oksijen (D.O.) ve demir bileşikleri arasındaki reaksiyonu arttırmak için çözünmeyen bir katalizör görevi görür. Yeraltı sularında çözünmüş demir genellikle serbest karbon dioksitin fazlalığından dolayı ferro bikarbonat halindedir ve filtrelenemez. Oksijen ve çözünebilir demir bileşikleri arasında bir katalizör görevi gören Birm, Fe ++ ila Fe +++'nin oksidasyon reaksiyonunu arttırır ve çökeltilen ve kolayca filtrelenebilen ferrik hidroksit üretir. Birm'in fiziksel özellikleri, çökeltiyi çıkarmak için geri yıkama ile kolayca temizlenen mükemmel bir filtre ortamı sağlar. Demir uzaklaştırma işleminde Birm tüketilmez ve bu nedenle diğer birçok demir çıkarma yöntemine göre muazzam bir ekonomik avantaj sunar.

Birm değişimi, servis bakım hizmeti almak için arayın: 0232 520 01 61

İndir

İlgili ürünler

  • VONTRON ULP21 4040 MEMBRAN

    VONTRON ULP21 4040 Membran. Vontron Reverse Osmosis (Ters Osmoz) Membranı, yüzey suyu, yeraltı suyu, musluk suyu ve belediye suları gibi 1500 ppm'den daha düşük suların tuzdan arındırılarak saf su arıtma, kazan besi suyu, gıda maddesi işleme ve ilaç üretimi alanlarında kullanım için ideal çözüm. VONTRON ULP21 4040 Membran Kullanım alanları: Endüstriyel su...

  • INDION 220NA REÇİNE

    INDION 220 Na katyonik su yumuşatma reçinesi. INDION 220 Na, boncuk halindeki yüksek kapasiteli güçlü asidik katyon değiştirici reçine. Çapraz bağlanmış polistirene dayalıdır ve bir jel yapısına sahiptir. Reçine, işlevsel sülfonik asit grupları içerir. Sodyum formunda, nemli olarak verilir. Ambalaj: 25 lt Kullanım alanı:  Genellikle sodyum formunda su...

  • FLECK 2750 VALF

    Pentair Fleck 2750 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel / Ticari filtre ve su yumuşatma uygulamaları için zaman ve debi kontrollü kontrol valfi. 

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün: