Kontrol Valfleri

Fleck, Clack, Autotrol, Siata, Runxin, Fobrite ... su arıtma sistemlerinizdeki kum filtresi, aktif karbon filtre, su yumuşatma cihazı için tüm marka ve modellerde otomatik kontrol valfleri Satek Su Arıtma'da. 

Valf temini, değişim ve onarım hizmetlerimiz için arayın: 0232 520 01 61

Kontrol Valfleri 44 ürün var.

Alt kategoriler

sayfa başına
44 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor
 • Pentair Fleck 5600 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Kontrol Valfi. Debi ve zaman ayarlı geri yıkama ve rejenerasyon seçenekleri.  Kullanımı kolay, basit mekanik tasarımlı geri yıkama / rejenerasyon valfi. Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 1" Tank Bağlantısı : 2 1/2" Debi Maks.: 4,5 m3/saat 12" çapta yumuşatma, 10" çapta filtre tanklarına kadar uygun

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Clack WS1 serisi EI, TC filtre valfi, single / twin, tandem, dublex su yumuşatma valfi. Clack WS1 serisi valf, 6.1 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 21" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS1 Valf Bağlantı Çapı: 1"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Autotrol 255 filtre ve su yumuşatma cihazı valfi.  3,5 m3/saat servis debisi, 1,4 m3/saat geri yıkama debisi  14” çapa kadar su yumuşatma tankları ve 10" çapa kadar filtre tanklarında geri yıkama yapabilir.  Single / Tandem filtre ve su yumuşatma cihazı için uygun. Elektrik kesintilerinde mevcut programı hafızada tutma özelliği UV dayanımlı fiber...

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Runxin / Olimpia 1" filtre ve su yumuşatma cihazı valfi; 4 m3/saat servis debisi 16" çapında tanklara kadar kullanılabilir. F67B1 Filtre Valfi, F63B3/F70A Su Yumuşatma Cihazı Valfi Debi / Zaman kontrollü yumuşatma valfi, zaman kontrollü filtre valfi. Paralel bağlama ile artırılabilir filtre sayısı Yumuşatma valflerinde by-pass aparatı pakete dahil

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair SIATA V132 Valf Servis Debisi: 7 m3/saat Kolay kurulum ve bakım sağlayan hızlı bağlantı klipsleri Uygulama Alanları: Yumuşatma, Demineralizasyon, Filtre Karıştırma cihazı (% 50'ye kadar hamsu karışımı yapılabilir)  Geri yıkama akış kontrolü (filtre ve demineralizasyon tesisleri için) Kullanılabildiği tank ölçüleri: 6", 10", 12", 14", 16"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 9100 Valf Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel ve hafif ticari uygulamalar için hassas kontrol, hızlı ve volumetrik debi kontrollü rejenerasyon.

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 3150 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Ticari / Endüstriyel filtre ve su yumuşatma uygulamaları için yüksek programlanabilirlik. Zaman ve debi kontrollü rejenerasyon seçenekleri. 

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 2750 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel / Ticari filtre ve su yumuşatma uygulamaları için zaman ve debi kontrollü kontrol valfi. 

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 3900 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. 3900,  ayarlanabilir 3 veya 5 zamanlı kontrol özelliğine sahiptir. Kurşunsuz pirinç malzemeden imal edilmiştir. 63" 'e kadar su yumuşatma tankları ve 42" çapına kadar filtre tanklarında geri yıkama kapasitesine sahiptir. Fleck 3900 ayrıca,  su ve korozyon ve UV gibi çevresel etkilere karşı olarak...

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 9500 Valf. Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel ve hafif ticari uygulamalar için hassas kontrol, hızlı ve volumetrik debi kontrollü rejenerasyon.

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 9000 Valf. Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Fleck 9000 Valf, ayarlanabilir 3 veya 5 zamanlı kontrol özelliğine sahiptir. Kurşunsuz pirinç malzemeden imal edilmiştir. 16"'e kadar su yumuşatma tanklarını  geri yıkama kapasitesine sahiptir. Kesintisiz yumuşak su ihtiyacı duyulan uygulamalar için idealdir.

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Pentair Fleck 2850 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Hafif Ticari / Endüstriyel filtrasyon ve su yumuşatma uygulamaları için ideal.  36" çapa kadar yumuşatma tanklarında, 24" çapa kadar filtre tanklarında ters yıkama kabiliyeti.

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
44 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor