Kontrol Valfleri

Fleck, Clack, Autotrol, Siata, Runxin, Fobrite ... su arıtma sistemlerinizdeki kum filtresi, aktif karbon filtre, su yumuşatma cihazı için tüm marka ve modellerde otomatik kontrol valfleri Satek Su Arıtma'da. 

Valf temini, değişim ve onarım hizmetlerimiz için arayın: 0232 520 01 61

Kontrol Valfleri 25 ürün var.

Alt kategoriler

sayfa başına
25 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor
 • Pentair Fleck 5600 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Hafif Ticari / Evsel filtre ve su yumuşatma uygulamaları için; kullanımı kolay, basit mekanik tasarımlı ters yıkama / rejenerasyon valfi. 

 • Clack WS1 serisi EI, TC filtre, single / tandem su yumuşatma valfi. Clack WS1 serisi valf, 6.1 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 21" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS1 Valf Bağlantı Çapı: 1"

 • Pentair Autotrol 255 filtre ve su yumuşatma cihazı valfi.  3,5 m3/saat servis debisi, 1,4 m3/saat geri yıkama debisi  14” çapa kadar su yumuşatma tankları ve 10" çapa kadar filtre tanklarında geri yıkama yapabilir.  Single / Tandem filtre ve su yumuşatma cihazı için uygun. Elektrik kesintilerinde mevcut programı hafızada tutma özelliği UV dayanımlı fiber...

 • Runxin / Olimpia / Keramis filtre ve yumuşatma valfi; Tüm yumuşatma valflerinde debi ya da zaman kontrollü  rejenerasyon ayarı seçeneği. Zaman ayarlı otomatik yıkamalı filtre valfi. 3/4", 1", 2" bağlantı seçenekleri. Paralel bağlama ile artırılabilir filtre sayısı Yumuşatma valflerinde by-pass aparatı pakete dahil

 • Pentair Fleck 3900 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. 3900,  ayarlanabilir 3 veya 5 zamanlı kontrol özelliğine sahiptir. Kurşunsuz pirinç malzemeden imal edilmiştir. 63" 'e kadar su yumuşatma tankları ve 42" çapına kadar filtre tanklarında geri yıkama kapasitesine sahiptir. Fleck 3900 ayrıca,  su ve korozyon ve UV gibi çevresel etkilere karşı olarak...

 • Pentair Fleck 2750 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel / Ticari filtre ve su yumuşatma uygulamaları için zaman ve debi kontrollü kontrol valfi. 

 • Pentair Fleck 3150 Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Ticari / Endüstriyel filtre ve su yumuşatma uygulamaları için yüksek programlanabilirlik. Zaman ve debi kontrollü rejenerasyon seçenekleri. 

 • Pentair Fleck 9100 Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel ve hafif ticari uygulamalar için hassas kontrol, hızlı ve volumetrik debi kontrollü rejenerasyon.

 • Pentair Fleck 9500 Valf. Tandem Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel ve hafif ticari uygulamalar için hassas kontrol, hızlı ve volumetrik debi kontrollü rejenerasyon.

 • Pentair Fleck 2850 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Hafif Ticari / Endüstriyel filtrasyon ve su yumuşatma uygulamaları için ideal. 

 • Pentair Fleck 2910 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Ticari / Endüstriyel filtrasyon ve su yumuşatma uygulamaları için ideal. 

 • Pentair Fleck 2510 Valf. Yüksek performanslı Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Valfi. Evsel / hafif ticari filtre ve su yumuşatma uygulamaları için zaman kontrol valfi. 

25 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor