Clack Valf 6 ürün var.

6 öğeden 1 - 6 arası gösteriliyor
 • Clack WS1 serisi EI, TC filtre valfi, single / twin, tandem, dublex su yumuşatma valfi. Clack WS1 serisi valf, 6.1 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 21" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS1 Valf Bağlantı Çapı: 1"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Clack WS125 serisi EI, TC filtre, single / tandem su yumuşatma valfi. Clack WS 125 serisi valf, 7.7 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 21" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS125 Valf Bağlantı Çapı: 1 1/4"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Clack WS15 EI filtre, single / tandem su yumuşatma valfi. Clack WS15 EI valf, 15,9 m3/saate kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 30" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS15 Valf Bağlantı Çapı: 1 1/2"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Clack WS2 EI filtre, single / tandem su yumuşatma valfi. Clack WS2 valf, 26,1 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 30" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS2 Valf Bağlantı Çapı: 2"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Clack WS3 filtre, single / tandem su yumuşatma valfi. Clack WS3 serisi valf, 56,8 m3/saate  kadar akış hızları gerektiren konut ve ticari uygulamalar için tasarlanmış bir kontrol valfidir. 63" çaplı tanklara kadar geri yıkama kabiliyetine sahiptir. Clack WS3 Valf Bağlantı Çapı: 3"

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
 • Su Arıtma Sistemi, üstten montaj (valfli) ve yandan montaj (yüzey borulamalı) su yumuşatma cihazı, multimedya kum filtresi ve aktif karbon filtre için ahtapot difüzör çeşitleri. 

  Fiyat Teklifi Alın Daha fazla
6 öğeden 1 - 6 arası gösteriliyor