CLACK FILTER AG Daha büyük görüntüle

CLACK FILTER AG

Yeni ürün

Tortu Filtrasyonu: Clack Filter-Ag®, askıda katı madde azaltımı için kullanılan yaygın granüler filtre ortamlarına göre birçok üstün avantaja sahiptir. Kırık kenarları ve düzensiz yüzeyi, filtre yatağı boyunca askıda kalan maddenin etkili bir şekilde uzaklaştırılması için yüksek bir yüzey alanı ve kompleks akış yolu sağlar ve askıda katı maddeleri 20-40 mikron aralığına düşürür.

Ambalaj: 28.3Lt

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Clack Filter-Ag®, askıda katı madde azaltımı için kullanılan yaygın granüler filtre ortamlarına göre birçok üstün avantaja sahiptir. Kırık kenarları ve düzensiz yüzeyi, filtre yatağı boyunca askıda kalan maddenin etkili bir şekilde uzaklaştırılması için yüksek bir yüzey alanı ve kompleks akış yolu sağlar ve asıda katı maddeleri 20-40 mikron aralığına düşürür.

Filter-Ag'nin daha büyük partikül büyüklüğü, bir yandan filtrede daha düşük basınç kaybı yaratırken diğer yandan sudaki tortunun filtrenin daha da derinliklerine inmesini sağlayarak, filtrenin tortu tutma/yüklenme  kapasitesini artırır. 

Büyük ve düzensiz şekil sayesinde filtre valfi ya da difüzörlerin tıkanmasını önler.

Filter-Ag’ın hafif ağırlığı, daha iyi  geri yıkama devir hızı ve daha iyi yatak genleşmesi anlamına gelir. Parçacık şekli, boyutu ve yoğunluğu kombinasyonu, kaliteli su filtrasyonunun ve su korumanın önemli olduğu yerlerde iyi bir seçimdir.

Clack Filter AG, gemir azaltma medyası olmamasına rağmen, geniş saha tecrübesi, Filter-Ag'ın pürüzlü yüzeyinin, çözünmüş demir oksitlendikten sonra oluşan kırılgan demir sürüsünü yakalamakta çok iyi olduğunu göstermiştir.

Tipik oksidasyon yöntemleri; havalandırma, ozonlama ve klorlama içerir. Clack Filter-Ag kullanarak bir sistem tasarlarken önemli bu işlemlerde önemli tasarruflar gerçekleştirilebilir. Düşük basınç kaybı, yüksek servis debileri ve düşük yatak yıkama oranları ile birlikte yüksek yatak yükleri, ekipman küçültme ve pompalama gereksinimlerini azaltmada ekonomiye olanak tanır.

Hafifliği aynı zamanda masraf ve nakliye masraflarından da tasarruf etmenizi sağlar.

Eşsiz yoğunluğu nedeniyle Filtre-Ag, zor filtrasyon problemlerine daha esnek bir yaklaşım sağlayan çok ortamlı (kademeli yoğunluklu) filtre tasarımlarında da kullanılabilir.

İndir

İlgili ürünler

  • INDION 220NA REÇİNE

    INDION 220 Na katyonik su yumuşatma reçinesi. INDION 220 Na, boncuk halindeki yüksek kapasiteli güçlü asidik katyon değiştirici reçine. Çapraz bağlanmış polistirene dayalıdır ve bir jel yapısına sahiptir. Reçine, işlevsel sülfonik asit grupları içerir. Sodyum formunda, nemli olarak verilir. Ambalaj: 25 lt Kullanım alanı:  Genellikle sodyum formunda su...

  • OLTREMARE LOW 1 4040 MEMBRAN

    OLTREMARE 4040 LOW1 Membran. Reverse Osmosis (Ters Osmoz) Su Arıtma Sistemi Membranı, yüzey suyu, yeraltı suyu, musluk suyu ve belediye suları gibi 1500 ppm'den daha düşük suların tuzdan arındırılarak saf su, kazan besi suyu, gıda maddesi işleme ve ilaç üretimi alanlarında kullanım için ideal çözüm sunuyor. Kullanım alanları: Endüstriyel su...

  • FLECK 5600 VALF

    Pentair Fleck 5600 Valf. Filtre ve Su Yumuşatma Cihazı Kontrol Valfi. Debi ve zaman ayarlı geri yıkama ve rejenerasyon seçenekleri.  Kullanımı kolay, basit mekanik tasarımlı geri yıkama / rejenerasyon valfi. Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı: 1" Tank Bağlantısı : 2 1/2" Debi Maks.: 4,5 m3/saat 12" çapta yumuşatma, 10" çapta filtre tanklarına kadar uygun

aynı kategoride bulunan diğer 5 ürün: