Görüntülenen ürünler

Aqua-Mandix Daha büyük görüntüle

AQUA-MANDIX

Yeni ürün

Aqua-mandix demir-mangan giderimi filtre medyası. Aqua-mandix; suda çözünmüş halde bulunan demir ve manganın gideriminde kullanılır. Katkı maddesi içermez. Aqua-mandix, pH 6,5 değerli ve amonyum sülfat içerikli sularda da son derece verimli çalışır.

  • Su arıtma sistemlerinde demir ve mangan giderimi

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Aqua-mandix filtre değişimi, servis bakım hizmeti almak için arayın: 0232 520 01 61

İndir

İlgili ürünler

  • AKTİF KARBON FİLTRE

    Endüstriyel Aktif Karbon Filtre kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri. Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu Arıza bakım, onarım, revizyon Periyodik bakım hizmeti Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Aktif Karbon)

  • MULTİMEDYA TORTU FİLTRESİ

    Endüstriyel Multimedya Kum Filtre Sistemi kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri. Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu Arıza bakım, onarım, revizyon Periyodik bakım hizmeti Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Kuvars Kum, Antrasit)

  • DEMİR MANGAN GİDERİMİ FİLTRESİ

    Suda demir fazlalığı; suya madeni tat verir, çamaşırlarda leke bırakır, boruları tıkar, tekstil, kâğıt, meşrubat vd endüstri ürünlerinde koku ve lekeye neden olur. İçme ve kullanma sularında Fe < 0,2 mg/l, Mn <0,05 mg/l olmalıdır. Demir ve Mangan giderimi için farklı yöntemler mevcuttur. Sudaki demir mangan oranına göre arıtma yöntemlerden biri ya...

aynı kategoride bulunan diğer 8 ürün: