Filtrasyon Minerali

Görüntülenen ürünler

CLACK BIRM Daha büyük görüntüle

CLACK BIRM

Yeni ürün

Clack Birm Demir-Mangan Giderimi filtre medyası. Clack Birm; su arıtma sistemlerinde ve filtre ünitelerinde çözünmüş demir ve mangan bileşiklerinin ham su kaynaklarından giderimi için verimli bir filtrasyon minerali, medyasıdır. 

Ambalaj: 28.3 Lt

Kullanım alanı

  • İçme ve kullanma suyu arıtma sistemlerinde demir ve mangan giderimi

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Clack Birm®, çözünmüş oksijen (D.O.) ve demir bileşikleri arasındaki reaksiyonu arttırmak için çözünmeyen bir katalizör görevi görür. Yeraltı sularında çözünmüş demir genellikle serbest karbon dioksitin fazlalığından dolayı ferro bikarbonat halindedir ve filtrelenemez. Oksijen ve çözünebilir demir bileşikleri arasında bir katalizör görevi gören Birm, Fe ++ ila Fe +++'nin oksidasyon reaksiyonunu arttırır ve çökeltilen ve kolayca filtrelenebilen ferrik hidroksit üretir. Birm'in fiziksel özellikleri, çökeltiyi çıkarmak için geri yıkama ile kolayca temizlenen mükemmel bir filtre ortamı sağlar. Demir uzaklaştırma işleminde Birm tüketilmez ve bu nedenle diğer birçok demir çıkarma yöntemine göre muazzam bir ekonomik avantaj sunar.

İndir

İlgili ürünler

  • AKTİF KARBON FİLTRE

    Endüstriyel Aktif Karbon Filtre kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri. Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu Arıza bakım, onarım, revizyon Periyodik bakım hizmeti Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Aktif Karbon)

  • MULTİMEDYA TORTU FİLTRESİ

    Endüstriyel Multimedya Kum Filtre Sistemi kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri. Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu Arıza bakım, onarım, revizyon Periyodik bakım hizmeti Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Kuvars Kum, Antrasit)

  • DEMİR MANGAN GİDERİMİ FİLTRESİ

    Suda demir fazlalığı; suya madeni tat verir, çamaşırlarda leke bırakır, boruları tıkar, tekstil, kâğıt, meşrubat vd endüstri ürünlerinde koku ve lekeye neden olur. İçme ve kullanma sularında Fe < 0,2 mg/l, Mn <0,05 mg/l olmalıdır. Demir ve Mangan giderimi için farklı yöntemler mevcuttur. Sudaki demir mangan oranına göre arıtma yöntemlerden biri ya...

aynı kategoride bulunan diğer 19 ürün: