DESOTEC ORGANOSORB 10 15 CO AKTİF KARBON Daha büyük görüntüle

ORGANASORB 10 , 15 - CO AKTİF KARBON

Yeni ürün

DESOTEC ORGANOSORB 10, 15 CO klor giderimi ya da organik çözücüler ve kokulu bileşikleri sudan arındırmak amacıyla kullanılan kokonat bazlı granüler aktif karbondur.

Kullanım alanı

  • İçme suyu arıtma, bira veya meşrubat üretimi, yeraltı suyu iyileştirme, kullanım veya giriş noktası suyu filtrelemede ve daha birçok su arıtma uygulamasında yaygın olarak kullanılır. 

İlgili ürünler

  • JACOBI AQUASORB 1000 AKTİF KARBON

    Jacobi AquaSorb® 1000 Aktif Karbon, özellikle insani tüketim amaçlı su arıtma uygulamaları için üretilmiştir. Ham su kaynaklarındaki çözünmüş organik maddelerin, zirai ilaçların ve kimyasalların uzaklaştırılmasında etkilidir. Yeraltı, yüzey ve şebeke suyu arıtma işlemlerinde uluslararası standartlara uygundur. Ambalaj: 25 kg (50lt) Kullanım alanı: İçme...

  • EUROCARB HRO 8x30 AW AKTİF KARBON

    Eurocarb HRO 8x30 AW Aktif Karbon Özel olarak seçilmiş hindistan cevizi kabuğu kömürü hammaddesinin yüksek sıcaklıkta buhar aktivasyonu ile üretilen hindistan cevizi kabuğu coconut bazlı aktif karbon.  Ambalaj: 25 kg (50lt)

  • CARBOSORB NC 830 AKTİF KARBON

    CARBOSORB NC 830 Aktif Karbon, Kokonat Bazlı Aktif Karbon CARBOSORB NC 830, hindistancevizi kabuklarının fiziksel aktivasyonuyla üretilen yüksek kaliteli granüler aktif karbondur. UNI ISO EN 12915 “İnsan tüketimine yönelik suyun arıtılmasında kullanılan ürün – Granül Aktif Karbon” standardını karşılamaktadır. Ambalaj: 25 kg (50lt)