ULTRAVİYOLE UV-C HAVA DEZENFEKSİYON CİHAZI Daha büyük görüntüle

ULTRAVİYOLE UV-C HAVA DEZENFEKSİYON CİHAZI

Yeni ürün

Ultraviyole Lamba UV-C Işını ile Üst Hava Dezenfeksiyonu

Tüberkiloz , Koronavirüs (2019- nCoV) gibi havadan bulaşabilen virüs ve bakteriler, oda içerisinde sıkışan havayı kirletebilir ve gerçek bir sağlık tehdidi oluşturabilirler. Üst Oda Ultraviyole Antiseptik Işınlama; kanıtlanmış bir enfeksiyon kontrol önlemidir ve çevresel enfeksiyon kontrol seviyenizi ciddi şekilde artırır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Ultraviyole Lamba UV-C Işını ile Üst Hava Dezenfeksiyonu

Tüberkiloz, Koronavirüs (2019- nCoV)  gibi havadan bulaşabilen virüs ve bakteriler, oda içerisinde sıkışan havayı kirletebilir ve gerçek bir sağlık tehdidi oluşturabilirler. Üst oda antiseptik ışınlama; kanıtlanmış bir enfeksiyon kontrol önlemidir ve çevresel enfeksiyon kontrol seviyenizi ciddi şekilde artırır.

Üst Oda Ultraviyole UV dezenfeksiyonu, odalardaki üst hava katmanlarını dezenfekte etmek için güçlü uygulamalardır. Uygulamada kullanılan uv lamba armatürü, odanın üst kısımında antiseptik (germicidal) uv ışını bölgesi oluştururken, alt kısma ışın gitmesini engelleyerek güvende kalmasını sağlayan tasarıma sahiptir.

Bağımsız çalışmalar, Üst Oda Ultraviyole Antiseptik Işınlama işleminin etkinliğini göstermiştir ve diğer enfeksiyon kontrol önlemlerine önemli ve etkili bir ek haline gelmiştir. İyi planlanmış ve bakımı yapılan Üst Oda Ultraviyole Antiseptik Işınlama, havadaki hastalıkların bulaşmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Hastaların, ziyaretçilerin veya çalışanların bulunduğu ve tavanların sınırlı yüksekliğe sahip olduğu odalarda UV-C çok etkili bir şekilde kullanılabilir.
Parabolik reflektörler ve yansıtıcı olmayan lamellerden faydalanarak antiseptik (germicidal) uv ışını bir bölgede konsantre edilebilir. Bu bölge, genellikle 210 cm'nin üzerindeki havayı dezenfekte etmek için kullanılır. Bu bölgede, 210 cm'nin altında çok yüksek yoğunluklara sahip olmadan yüksek yoğunluklu bir UV-C gerçekleştirilir. Odada doğal veya mekanik havalandırma olması nedeniyle, kirli oda havası UV-C bölgesinden geçecek ve böylece dezenfekte edilecektir.