MULTİMEDYA TORTU FİLTRESİ

Yeni ürün

 • Endüstriyel Multimedya Kum Filtre Sistemi kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri.
 • Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu
 • Arıza bakım, onarım, revizyon
 • Periyodik bakım hizmeti
 • Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Kuvars Kum, Antrasit)

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Multimedya Filtre Çalışma Prensibi

Multimedya Tortu filtresi; suda istenmeyen askıda katı madde, kum, kil ve çamur gibi kaba partiküllerin gideriminde kullanılan temel bir filtrasyon ünitesidir. Bu partiküller, su içerisinde bakteri oluşumuna zemin hazırlayabilir, işletmenizde üretim süreciniz üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilir.

Otomatik Multimedya Tortu Filtresi, farklı büyüklüklere sahip kuvars kum ve antrasitten oluşur. Yoğun kirliliğe sahip sularda ve yüksek miktarlı kullanımlarda genellikle otomatik kum filtresi tercih edilir. Su, kum ve antrasit filtrelerinin içinde süzülürken içindeki kum, kil ve çamur gibi kaba partiküllerinden arındırılır. Otomatik tortu filtresi kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Filtre, insan müdahalesine gerek kalmadan valf üzerinde set edilen zamana göre otomatik olarak ters yıkamasını yapar ve medya yatağında biriken tortuları ters yıkama işlemi ile drenaj hattından atarak temizledikten sonra tekrar servis konumuna döner.

Detaylı bilgi için arayın: 0232 520 01 61

İlgili ürünler

 • AKTİF KARBON FİLTRE

  Endüstriyel Aktif Karbon Filtre kurulumu, projelendirme, uygulama hizmetleri. Mevcut sistemlerin keşfi, performans analizi ve raporu Arıza bakım, onarım, revizyon Periyodik bakım hizmeti Ekipman tedariği ( Otomasyon valfi, Tank, Aktif Karbon)

 • ANTRASİT

  Antrasit, filtrasyon antrasiti; su filtrasyonunda kullanılmak üzere işlenmiş seçkin bir filtre kömürüdür. Kullanma suyu, atık su, proses suyu arıtılmasında, filtrelenmesinde kullanılabilir. Tek yataklı, çift yataklı veya multi-media filtre sistemleri için idealdir. Kum filtrelerinde ön filtre katmanı sağlayarak filtrasyon kalitesini artırır, filtre ömrünü...

 • SPUN KARTUŞ FİLTRE

  Spun Kartuş Filtre, Sediment Filtre, Su Filtresi Hassas filtrasyon için Melt Blown Sediment filtre kartuşu %100 Polipropilen, toksik olmayan malzemeden imal Yüksek derinlikli filtrasyon, tüm yüzeyde sabit filtreleme, düşük basınç kaybı 10", 20", 30", 40" boy seçenekleri 1, 5, 10, 25 mikron gözenek çapı Çalışma sıcaklığı: 75 0C (Maks.) Çalışma basıncı :...