Görüntülenen ürünler

CLACK FILTER AG Daha büyük görüntüle

CLACK FILTER AG

Yeni ürün

Clack Filter-Ag ® askıda katı madde azaltımı için filtrasyon mazlemesidir. Yaygın granüler filtre ortamlarına göre birçok üstün avantaja sahiptir. Kırık kenarları ve düzensiz yüzeyi, filtre yatağı boyunca askıda kalan maddenin etkili bir şekilde uzaklaştırılması için yüksek bir yüzey alanı ve kompleks akış yolu sağlar ve askıda katı maddeleri 20-40 mikron aralığına düşürür.

Ambalaj: 28.3Lt

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Clack Filter-Ag®, askıda katı madde azaltımı için kullanılan yaygın granüler filtre ortamlarına göre birçok üstün avantaja sahiptir. Kırık kenarları ve düzensiz yüzeyi, filtre yatağı boyunca askıda kalan maddenin etkili bir şekilde uzaklaştırılması için yüksek bir yüzey alanı ve kompleks akış yolu sağlar ve asıda katı maddeleri 20-40 mikron aralığına düşürür.

Filter-Ag'nin daha büyük partikül büyüklüğü, bir yandan filtrede daha düşük basınç kaybı yaratırken diğer yandan sudaki tortunun filtrenin daha da derinliklerine inmesini sağlayarak, filtrenin tortu tutma/yüklenme  kapasitesini artırır. 

Büyük ve düzensiz şekil sayesinde filtre valfi ya da difüzörlerin tıkanmasını önler.

Filter-Ag’ın hafif ağırlığı, daha iyi  geri yıkama devir hızı ve daha iyi yatak genleşmesi anlamına gelir. Parçacık şekli, boyutu ve yoğunluğu kombinasyonu, kaliteli su filtrasyonunun ve su korumanın önemli olduğu yerlerde iyi bir seçimdir.

Clack Filter AG, gemir azaltma medyası olmamasına rağmen, geniş saha tecrübesi, Filter-Ag'ın pürüzlü yüzeyinin, çözünmüş demir oksitlendikten sonra oluşan kırılgan demir sürüsünü yakalamakta çok iyi olduğunu göstermiştir.

Tipik oksidasyon yöntemleri; havalandırma, ozonlama ve klorlama içerir. Clack Filter-Ag kullanarak bir sistem tasarlarken önemli bu işlemlerde önemli tasarruflar gerçekleştirilebilir. Düşük basınç kaybı, yüksek servis debileri ve düşük yatak yıkama oranları ile birlikte yüksek yatak yükleri, ekipman küçültme ve pompalama gereksinimlerini azaltmada ekonomiye olanak tanır.

Hafifliği aynı zamanda masraf ve nakliye masraflarından da tasarruf etmenizi sağlar.

Eşsiz yoğunluğu nedeniyle Filtre-Ag, zor filtrasyon problemlerine daha esnek bir yaklaşım sağlayan çok ortamlı (kademeli yoğunluklu) filtre tasarımlarında da kullanılabilir.

İndir

İlgili ürünler

  • LIGHTTECH ULTRAVİYOLE UV LAMBA

    Lighttech Ultraviyole Lamba UV Ultraviyole Cihazı Lambası GHO843T5LCA/4C , GPH843T5LCA/4C ,GPH436T5LCA/4C LightTech Ultraviyole UV Lamba Lighttech UV lamba ile yayılan ışınlar, bakteri ve virüslerin genetik yapısını bozarak etkisiz hale getirir. Ultraviyolet UV lamba ile dezenfeksiyon işlemi suyun kimyasal bileşiminde, tat ve kokusunda herhangi bir...

  • TORAY TM710D MEMBRAN

    TORAY TM710D 4040 Membran. Reverse Osmosis (Ters Osmoz) su arıtma sistemi membranı. Hafif endüstriyel uygulamalarda güvenilir ve yüksek kalitede su üretimi için idealdir. Kullanım alanları: Endüstriyel su demineralizasyonuİçme suyu arıtma

  • SPUN KARTUŞ FİLTRE

    Spun Kartuş Filtre, Sediment Filtre, Su Filtresi Hassas filtrasyon için Melt Blown Sediment filtre kartuşu %100 Polipropilen, toksik olmayan malzemeden imal Yüksek derinlikli filtrasyon, tüm yüzeyde sabit filtreleme, düşük basınç kaybı 10", 20", 30", 40" boy seçenekleri 1, 5, 10, 25 mikron gözenek çapı Çalışma sıcaklığı: 75 0C (Maks.) Çalışma basıncı :...